Dzirnavu iela 113a (Upīša pasāža)
Rīga

Spice house

Tienda VerdeEco-Productos

Descripción

Sin votos aún

Garšvielu veikala SpiceHouse produktu klāstā ir bioloģiski audzētas garšvielas, garšaugi, garšvielu un garšaugu maisījumi. Tie ir gan pašmāju vietējie, gan eksotiski un mazāk pazīstami garšaugi un garšvielas no visas pasaules, kas ir audzētas ar bioloģiskām lauksaimniecības metodēm dabīgos apstākļos, rūpīgi atlasītas, nepakļaujot tās ķīmiskai apstrādei pretēji konvencionāli audzētām garšvielām. Tas ļauj saglabāt garšaugu un garšvielu aromāta intensitāti un izteiksmīgās garšas īpašības, kas piemīt tikai bioloģiski audzētām garšvielām. Tādējādi tiek nodrošināta visaugstākā šo produktu kvalitāte. Mūsu produktu sortimentu papildina arī dabīgas un sertificētas BIO tējas, mērces un veselīgi našķi visai ģimenei.

Part of a community map.

Location:

Javascript is required to view this map.

Comentarios

Conexiones

Compare related sites, explore the related maps, find out about volunteering, how to get here and more. Soon, you will find ways to share this map here, too.

Getting Here

Contacts

Every site using the same primary Icon on Open Green Map is automatically linked here. You can compare different approaches and solutions on this map and others around the world.
Other Sites on Map
Related Sites Worldwide
Choose a connections category from the list on the left.

Multimedia

Registered users can post photos, videos, and documents here.

Impactos

No impacts have been left for this site yet - be the first!

Donate to GreenMaps